جمعه 23 آذر ماه 1397
  ورود
/درباره سازمان/بیانیه ها و دستورالعمل های پورتال/بیانیه مالکیت معنوی و حق انتشار
   
Module Border Module Border
   

بیانیه مالکیت معنوی و حق انتشار

 

این وب‌سایت و همه محتوای آن تحت مالکیت معنوی سازمان جهاد کشاورزی استان البرز بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در سایت‌ها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این سایت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردی که موافقت‌نامه معتبر کتبی از سوی این سازمان صادر شده باشد.

هیچ نام تجاری، علائم تجاری، علائم خدماتی و آرم تجاری به منظور تبلیغات در وب‌سایت وجود ندارد. موارد احتمالی نیز فقط برای نشان دادن محصولات و خدمات این سازمان یا دستگاه‌‌های بالادست یا زیرمجموعه وابسته به وزارت جهاد کشاورزی استفاده شده‌اند.

ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایی غیر از سایت‌های سازمان جهاد کشاورزی استان و همچنین وزارت جهاد کشاورزی وجود داشته باشد که در این صورت، حقوق مالکیت معنوی ما محتوای آن سایت‌ها را در بر نمی‌گیرد و برای اطلاع از نحوه استفاده از محتوای آن‌ها به بخش شرایط و قوانین و یا بخش مالکیت معنوی خود آن سایت‌ها باید رجوع شود.

ممکن است شرایط استفاده از وب‌سایت و محتوای آن در زمان‌‌های نامشخص تغییر یابد. بنابراین پیش از هر بار انتشار مطلب از وب‌سایت، مجدد به این صفحه رجوع کرده و شرایط استفاده را بازخوانی کنید.

لازم به ذکر است با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

 


Module Border Module Border
   
     
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا