جمعه 10 اردیبهشت ماه 1395
  ورود
/درباره سازمان/ مسولين سازمان
   
Module Border Module Border
  معرفی مسئولین سازمان جهاد کشاورزی استان البرز 

نام: سيد مجيد

نام خانوادگی: موسوی

مدرک تحصیلی: فوق لیسانس صنايع غذائی

عنوان: رئيس سازمان

شماره تلفن: 34207421-026

پست الکترونیکی: S.Mousavi@alborzagri.ir

آدرس پستی: استان البرز- کرج- میدان سپاه- سازمان جهاد کشاورزی استان البرز

نام: حجت الاسلام والمسلمین علی

نام خانوادگی: ارجمند عین الدین

عنوان:مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه

مدرک تحصیلی: سطح 3 حوزه-فوق لیسانس علوم تربیتی گرایش برنامه ریزی آموزشی

شماره تلفن:34411126- 026

پست الکترونیکی: a.arjmand@alborzagri.ir

آدرس پستی: استان البرز- کرج- میدان سپاه- سازمان جهاد کشاورزی استان البرز

نام: رحمت اله علی

نام خانوادگی: شفائی

عنوان: مشاور و مدير حوزه رياست سازمان

مدرک تحصیلی: فوق ليسانس جغرافيای انسانی(برنامه ريزی توسعه روستايی)

شماره تلفن:34411126- 026

پست الکترونیکی: R.Shafaei@alborzagri.ir

آدرس پستی: استان البرز- کرج- میدان سپاه- سازمان جهاد کشاورزی استان البرز

نام: عباسعلی

نام خانوادگی: عامری مهاباد

عنوان: معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی

مدرک تحصیلی: فوق لیسانس مهندسی کشاورزی - مبارزه با علفهای هرز

شماره تلفن: 34417333-026

پست الکترونیکی: A.Ameri@alborzagri.ir

آدرس پستی: استان البرز- کرج- میدان سپاه- سازمان جهاد کشاورزی استان البرز

نام : ميرسعيد

نام خانوادگی :وليعهدی

عنوان : سرپرست معاونت توسعه مديرِيت و منابع انسانی

مدرک تحصیلی : فوق ليسانس مهندسی کشاورزی-مکانيزاسيون کشاورزی

شماره تلفن: 34411126-026

پست الکترونیکی: M.Valiahdi@alborzagri.ir

آدرس پستی : استان البرز- کرج- میدان سپاه- سازمان جهاد کشاورزی استان البرز

نام: مسعود

نام خانوادگی: ربانی

عنوان: سرپرست معاونت بهبود توليدات گياهی

مدرک تحصیلی: ليسانس گياه پزشکی-فوق ليسانس مديريت دولتی

شماره تلفن:34411126- 026

پست الکترونیکی: M.Rabani@alborzagri.ir

آدرس پستی: استان البرز- کرج - میدان استاندارد - کوچه پليکا- سازمان جهاد کشاورزی استان البرز

نام: مشير

نام خانوادگی :غفاری

عنوان: معاونت بهبود توليدات دامی

مدرک تحصیلی: فوق لیسانس اقتصاد دامپروری

شماره تلفن: 34207421-026

پست الکترونیکی: M.Ghafari@alborzagri.ir

آدرس پستی: استان البرز- کرج - میدان استاندارد - کوچه پليکا- سازمان جهاد کشاورزی استان البرز

نام: حبيب اله

نام خانوادگی :لواء

عنوان: مدير تنظيم بازار محصولات کشاورزی

مدرک تحصیلی: فوق ليسانس برنامه ريزی و توسعه اقتصادی

شماره تلفن: 34207421-026

پست الکترونیکی: H.Leva@alborzagri.ir

آدرس پستی: ااستان البرز- کرج- میدان سپاه- سازمان جهاد کشاورزی استان البرز

نام: داريوش

نام خانوادگی:يوسفی

عنوان:مدير بازرسی ، ارزيابی عملکرد و پاسخگويی به شکايات

مدرک تحصیلی: فوق ليسانس جغرافيای طبيعی گرايش اقليم شناسی در برنامه ريزی محيطی

شماره تلفن: 34411126-026

پست الکترونیکی: D.Yousefi@alborzagri.ir

آدرس پستی: ااستان البرز- کرج- میدان سپاه- سازمان جهاد کشاورزی استان البرز

نام: حجت اله

نام خانوادگی:رضایی

عنوان:مدیر آب و خاک

مدرک تحصیلی: لیسانس مهندسی آبیاری

شماره تلفن: 34411126-026

پست الکترونیکی: h.rezaei@alborzagri.ir

آدرس پستی: استان البرز- کرج - میدان استاندارد - کوچه پليکا- سازمان جهاد کشاورزی استان البرز

نام: عبدالرضا

نام خانوادگی: روشن نژاد

عنوان: مدیر امور اراضی

مدرک تحصیلی:فوق ليسانس مهندسی کشاورزی باغبانی

شماره تلفن: 34411126-026

پست الکترونیکی: A.Roshannezhad@alborzagri.ir

آدرس پستی: استان البرز- کرج- میدان سپاه- سازمان جهاد کشاورزی استان البرز

نام: فردوس

نام خانوادگی: رحيمی نسب

مدرک تحصیلی: لیسانس صنايع غذايي

عنوان: مدیر صنایع و مکانیزاسیون کشاورزی

شماره تلفن: 34411126-026

پست الکترونیکی: F.Rahiminasab@alborzagri.ir

آدرس پستی: استان البرز- کرج- میدان سپاه- سازمان جهاد کشاورزی استان البرز

نام: جهانگير

نام خانوادگی: کاوسی

مدرک تحصیلی: فوق ليسانس اصلاح نباتات

عنوان: مدیر هماهنگی ترويج کشاورزی

شماره تلفن: 34411126-026

پست الکترونیکی: J.Kavousi@alborzagri.ir

آدرس پستی: استان البرز- کرج- میدان سپاه- سازمان جهاد کشاورزی استان البرز

نام: مرتضی

نام خانوادگی :کاوه

عنوان: مدیر حراست

مدرک تحصیلی: فوق ديپلم امور فرهنگی

شماره تلفن: 34411126-026

پست الکترونیکی:M.Kaveh@alborzagri.ir

آدرس پستی:استان البرز- کرج- میدان سپاه- سازمان جهاد کشاورزی استان البرز

نام: علي

نام خانوادگي :نقدي بازنشين

عنوان: مدير امور عشاير

مدرک تحصيلي: ليسانس علوم اجتماعي

شماره تلفن: 3420734- 026

پست الکترونيکي: a.naghdi@alborzagri.ir

آدرس پستي: استان البرز- کرج- میدان سپاه- سازمان جهاد کشاورزی استان البرز

نام: اميربهادر

نام خانوادگی :وليخانی

عنوان: رئيس اداره روابط عمومی

مدرک تحصیلی: فوق ليسانس مکانيزاسيون کشاورزی

شماره تلفن: 34411126-026

پست الکترونیکی: A.Valikhani@alborzagri.ir

آدرس پستی: استان البرز- کرج- میدان سپاه- سازمان جهاد کشاورزی استان البرز


Module Border Module Border
   
     
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا