دوشنبه 28 آبان ماه 1397
  ورود
/صفحه اصلي/اخبار ملی
   
95/04/28
دستاوردهای بخش کشاورزی در دولت یازدهم حاصل فرصت سازی از ظرفیت های موجود کشور است

وزیر جهاد کشاورزی:

دستاوردهای بخش کشاورزی در دولت یازدهم حاصل فرصت سازی از ظرفیت های موجود کشور است

وزیر جهاد کشاورزی گفت: دستاوردهای بخش کشاورزی در دولت یازدهم حاصل فرصت سازی از ظرفیت های پیرامونی موجود و بدون استفاده در کشور است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی،مهندس محمود حجتی در نشست شورای مدیران این وزارت، فرصت سازی از ظرفیت های بالقوه کشور برای توسعه کشاورزی را ضروری عنوان و تصریح کرد: دستاورد های کشاورزی در عرصه های مختلف این بخش در دولت یازدهم، علی رغم محدویت ها و تنگنا های اقلیمی و اعتباری در پرتو فرصت سازی از ظرفیت پیرامونی موجود و بدون استفاده،حاصل شده است.
وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که بخش کشاورزی همواره با تغییرات طبیعی، اقتصادی و اجتماعی روبروست،اظهار داشت:پایش هوشمندانه و مستمر، آینده نگری و پیگیری و نظارت دایمی محیط کشاورزی از الزامات مدیریت بخش کشاورزی است.
وی خاطرنشان کرد: ویژگی بدون تعطیلی و وقفه ناپذیری کارهای کشاورزی ایجاب می کند، مسایل و موضوعات کشاورزان و تولید کنندگان فارغ از کمبود ها و تنگناهای موجود و خارج از روال و روش های مرسوم اداری پیگیری،تدبیر و رسیدگی شود.
وزیر جهاد کشاورزی، تسهیل و تسریع در امور تولید کنندگان، فعالان و صادر کنندگان محصولات کشاورزی را ضروری برشمرد و تاکید کرد: با پیش بینی به موقع و پیش از وقوع مسایل و مشکلات فعالان کشاورزی و با انجام هماهنگی و اتخاذ تمهیدات لازم باید بستر های انجام راحت و روان کارها در بخش کشاورزی فراهم شود.

 

استفاده از اين خبر بدون ذكر منبع ممنوع است
نظرات شما
افزودن نظر شما
ارسال نظر
بازگشت
Module Border Module Border
  اخبار ملی 
RSS
 
1 2

Module Border Module Border
   
     
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا